Logo
knajpy.krakow.pl
wtorek, 18 czerwca 2019 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
Trambar
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>
Recently added
Czajownia Kraków
Kawiarnia Stopklatka
Royal Art Cafe
Kabaret
Ministerstwo
więcej >>
 Od kuchni

Kliknij żeby powiększyćPizza z kurczakiem

W ostatni weekend wybraliśmy się w poszukiwaniu czegoś dobrego, co można by zjeść w krakowskich knajpach. Spacerując po świeżo wyremontowanej płycie Rynku, skierowaliśmy nasze kroki do największego pobliskiego klubu o nazwie Faust, zastanawiając się co smacznego serwują kucharze w równie zabytkowych wnętrzach. Okazało się, iż na dobrą pizzę, wcale nie trzeba iść koniecznie do pizzerii. Zresztą nowoczesne plastikowe wnętrza większości z nich wcale nie pomagają delektować się smakiem tego co dostajemy na talerzu. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że to jak smakuje nam potrawa w dużym stopniu zależy od otoczenia w jakim ją spożywamy. Jako stali bywalcy krakowskich knajp, oczywiście najlepiej czujemy się w pięknych surowych wnętrzach piwnic, dlatego dla nas bardziej wymarzonego miejsca do jedzenia, niż typowy krakowski pub, po prostu nie ma. Przeglądając menu, naszą uwagę przykuła pozycja - „Pizza z kurczakiem”. Kurczak, papryka, szynka, kukurydza, ser... brzmi nieźle. Cena – 13 PLN, raczej niewygórowana jak na ścisłe centrum miasta. Oczywiście jedzenie jej na sucho to nie to co lubimy najbardziej. Do wyboru cały zestaw piw, drinków i soków. Zamawiamy jasne piwo. Czas oczekiwania na przygotowanie upływał nam przy miłych, muzycznych klimatach. W końcu przyniesiono nam naszą pizzę. Mnogość dodatków, sprawiła, że to co otrzymaliśmy na talerzu wyglądało bardzo apetycznie i kolorowo. Faktycznie, smakowało nam wyśmienicie. Taka jedna pizza z powodzeniem wystarcza na małą kolację dla dwojga. Zapraszamy Was do przetestowania tej i innych serwowanych tam pizz i podzielenia się z nami Waszymi opiniami na ich temat.

Nati & Luke


Jeżeli masz jakiś przepis którym chciałbyś się podzielić z innymi użytkownikami naszego serwisu wyślij go na adres lluzar@knajpy.krakow.pl

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy