Logo
knajpy.krakow.pl
wtorek, 16 lipca 2019 

Forum o Krakowie

Zadaj pytanie
  Tekst pytania:
  Twój email:


Random photo
Chocoffee Galeria Kawy i Czekolady
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>
Co to jest knajpy.krakow.pl?

Knajpy.krakow.pl to portal informacyjny udostępniający informacje o (jak sama nazwa wskazuje) krakowskich pubach, klubach kawiarniach i restauracjach a także o wydarzeniach i imprezach odbywających się w tym mieście.

Dla kogo jest ta strona?

Zarówno dla ludzi stojących przed dylematem gdzie się wybrać wieczorem lub/oraz pragnących zjeść coś dobrego, jak i dla właścicieli krakowskich lokali w celu ułatwienia im zaprezentowania się na stronach WWW. Liczymy, że odbiorcami prezentowanych przez nas informacji będą wszyscy chcący ciekawie spędzić wolny czas w Krakowie. I nie ograniczamy się tylko do naszych rodaków - postaramy się docierać także do turystów zza granicy, spędzających w tym mieście choćby jeden weekend.

Jak zadać pytanie, aby dostać od Was szybką odpowiedź?

Przede wszystkim musimy wiedzieć komu mamy odpowiedzieć. Dość często bowiem dostajemy od Was szczegółowe pytania, na które nie możemy odpowiedzieć na forum publicznym (np. o ktorej godzinie otwierana jest knajpa XXX, albo jaki jest telefon lokalu YYY). Dlatego jesli decydujecie się zadać pytanie korzystając z dołączonego obok formularza, podajcie prosze swój adres e-mail. Wtedy odpowiemy najpóźniej w ciągu 1 dnia.

Kto stoi za stroną knajpy.krakow.pl?

Strona knajpy.krakow.pl tworzona jest przez zapaleńców którzy kochając to wspaniałe miasto jakim jest Kraków, zamierzają pokazać piękno miejsc z których on słynie, czyli knajp, piwnic, ogródków i innych.

Po co istnieje ten portal?

Strona powstała i jest budowana w celu gromadzenia i udostęoniania informacji, na które, jak wskazuje nasze doświadczenie, w naszym mieście jest duże zapotrzebowanie. Chcemy również ułatwić właścicielom lokali zaprezentowanie ciekawych ofert spędzenia wolnego czasu szerszej liczbie odbiorców.

Czy moje dane będą przez was wykorzystywane niezgodnie z prawem?

Nie ma takiej obawy. Adresy email jakie nam podajecie nie są w żaden sposób przez nas wykorzystywane poza przeznaczeniem o ktorych wiecie. Jeśli więc wpisujecie adres w jakimś formularzyku na naszej stronie np. powiadamiając kogoś o naszym serwisie bądź zgłaszając chęć otrzymywania newslettera Wasza prywatność jest chroniona. Dodatkowo dla poprawienia bezpieczeństwa Waszych adresów, komentarze jakie dodajecie na naszych stronach, zawierające adres email są zabezpieczone przed zbieraniem ich przez automaty służące później spamerom. Dane które gromadzimy, nie są danymi osobowymi.

Czy potrzebuję Internetu, aby zaistnieć w knajpy.krakow.pl?

Nie. Jest to zupełnie zbędne, gdyż wszystkie informacje jakie są do tego potrzebne zbierane są przez naszego ankietera w postaci papierowej, bez użycia komputera. W celu dodania lokalu do bazy prosze dzwonić do Janka Bieleckiego na numer: 664 787 424.

Jak zbierane są informacje o knajpie?

Pierwszym krokiem do umieszczenia informacji w naszej bazie jest wypełnienie papierowego formularza. Formularz taki wypełniany jest w obecności przedstawiciela knajpy.krakow.pl, który wyjaśnia wszystkie niejasności i dodatkowo sprawdza ich poprawność. Następnie informacje te wpisywane są do naszej bazy danych i od tego momentu dostępne są na stronach naszego serwisu.

Co mam zrobić, żebyście umieścili mój lokal w bazie?

Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila: knajpy@knajpy.krakow.pl bądź zadzwonić pod numer: 664 787 424.

Czy dodanie lokalu do bazy jest płatne?

Za umieszczenie wizytówki lokalu w bazie pobieramy niewielką miesięczną opłatę w wysokości porównywalnej z ceną kilku piw w przeciętnym krakowskim lokalu.
By uzyskać szczegółowe informacje, na jakich zasadach dodawane są lokale do bazy knajpy.krakow.pl prosimy pisać na adres knajpy@knajpy.krakow.pl bądź kontaktować się bezpośrednio z naszym przedstawicielem odpowiedzialnym za bazę lokali 664 787 424.

Czy każdy lokal może znaleźć się w bazie knajpy.krakow.pl?

Chcemy aby nasza strona zawierała maksymalnie dużo informacji o pubach, klubach, kawiarniach i restauracjach. Jeżeli Panstwa lokal mieści się w którejś z tych kategorii - zapraszamy do współpracy.