Logo
knajpy.krakow.pl
niedziela, 27 maja 2018 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
Sports Pub
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>

Camera Cafe

Przejdz do wizytówki lokalu
Zobacz pozostale fora!

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
olcia123 (2011-01-09 03:09:53, IP: 89.73.116.x)
Knajpa ogólnie ok,ładny wystrój,przyjemna atmosfera,ale niestety to co mnie najbardziej zabolało to to,że kelnerka sama sobie bierze napiwek.To już nie chodzi o dwa czy 3 zł,ale no kurcze.....nigdy się z czyms takim nie spotkałam.Zawsze chyba klient pierwszy proponuje takie coś słowami"reszty nie trzeba"
eMka (2011-02-22 13:27:41, IP: 95.155.66.x)
bardzo przyjemny lokal,połączenie nowoczesności i starego kinowego stylu,podoba mi się że na ścianie lecą stare filmy,jest na czym zawiesić oko:) I dobra kawa :)
Pleple (2012-01-20 13:01, IP: 77.236.25.x)
syf, kiła, mogiła. Nieprzyjemna obsługa, obrzydliwa gorąca czekolada i brak zamówionego deseru, który mimo wszystko został nam doliczony do rachunku, chociaż nawet go nie zobaczyliśmy
lidka (2013-06-20 14:55:55, IP: 213.238.119.x)
Wystrój to jedyne za co mogę pochwalić to miejsce. Zamówiona ciabata z kurczakiem okazała się dosłownie niejadalna. Zwykła bułka spieczona na kamień/wyschnięta, niemożliwa do przekrojenia. Upał 30 stopni, lokal oznaczony jako klimatyzowany... i otwarte drzwi. Śmiałkom wybierającym się do Camera Cafe, życzę "połamania sztućców" ;)
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek