Logo
knajpy.krakow.pl
środa, 21 listopada 2018 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
Omerta
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>

Cafe Magia

Przejdz do wizytówki lokalu
Zobacz pozostale fora!

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
hania78 (2008-07-14 07:48:01, IP: 79.188.40.x)
Urocze miejsce, magiczny kot, przemiła atmosfera! Polecam tą nie tuzinkową knajpkę wszystkim zakochanym i nie tylko
proxed (2009-02-07 12:19:19, IP: 83.29.217.x)
Ciężko tam trafić, w środku dosyć ciasno, dziwna muzyka, sprzęt często szwankuje, charczy, obsługa OK ale kaw smakowych w stylu "po wiedeńsku" i "irish coffee" zdecydowanie nie polecam, jestem zwiedziony, moja żona również ;-(((
ox (2009-03-18 11:38:45, IP: 91.90.181.x)
zdecydowanie się nie zgadzam, muzyka jest bardzo dobra- jest na poziomie i nie zaglosna ze da sie spokojnie rozmawiac. nie wiem.Czesto tam wpadam z dziewczyna. polecam ten lokal
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek
smakosz (2010-03-03 09:11:15, IP: 79.190.255.x)
Rewelacyjny lokalik, dla młodych, zakochanych, intymna atmosfera, muzyka głaszcze, delikatna kuchnia, byłem wielokrotnie, dużo młodych par, studentów, przyjacielskich spotkań w większym gronie. Gmach muzeum zapewnia że cofasz się w czasie i zapominasz o problemach dnia codziennego. Miła obsługa i szefowie, można z nimi nawet porozmawiać -na życzenie - o sztuce, literaturze i nie tylko. Jest naprawde OK
bodzio (2010-04-09 03:48:25, IP: 213.180.136.x)
Suoer Misjce, od kilku dni ogródek z odjazdowyum widokiem na sukiennice, kościół mariacki i mały Rynek. Wino Chardonnay w karafkach - extra pomysł.
Atmosfera rzeczywiscie magiczna , polecam, obsuga bardzo w porzo, tanio i miło