Logo
knajpy.krakow.pl
wtorek, 18 czerwca 2019 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
Restauracja Pod Sokołem
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>
Recently added
Czajownia Kraków
Kawiarnia Stopklatka
Royal Art Cafe
Kabaret
Ministerstwo
więcej >>
 Co nowego 10 października 2002archiwum
Z dniem dzisiejszym pojawil się nowy serwis informacyjny Knajpy.Krakow.pl. Ma ambicje stać się nalepszym lokalnym informatorem o knajpach.

Twórcy strony (na codzień mieszkający w Krakowie) zauważyli, że kilka serwisów internetowych proponuje przegląd krakowskich lokali. Żaden jednak z nich nie zapewnia dokładnych informacji, z reguły ograniczając się do poinformowania o obecności knajpki i podania jej adresu. Czasem dodawane jest zdjęcie - często zupełnie nie pasujące do przedstawiającego opisu. Serwisy te są komercyjne co przy braku zainteresowania ze strony właścicieli lokali powodowało ich "nijakość". My podchodzimy do tego z pasją, przy budowie strony nie zakładaliśmy iż to co zrobimy pozwoli nam zarabiac pieniądze, co w połączeniu z naszymi umiejętnościami oraz znajomością uwarunkowań lokalnych juz niedługo spowoduję, że staniemy sie jedynym komleksowo podchodzącym do zagadnienia serwisem.
Piotrek     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
mocxegcw (2015-03-30 19:16:36, IP: 185.24.234.x)
1
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek
mocxegcw (2015-03-30 19:17:27, IP: 185.24.234.x)
1
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek