Logo
knajpy.krakow.pl
wtorek, 16 lipca 2019 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
U Louisa
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 01 kwietnia 2003archiwum
Browar dla pierwszakaKnajpy.Krakow.pl wraz z wybranymi lokalami postanowiliśmy zorganiozować promocję dla studentów pierwszego roku jednej z krakowskich uczelni. W ramach umowy będą oni mogli w godzinach 9:00-11:00 wypić trzy piwa ZA DARMO. Wystarczy podać hasło "knajpy.krakow.pl - jeszcze lepsza strona Krakowa".

Od dłuższego czasu trwały rozmowy zespołu knajpy.krakow.pl na temat tej jakże ciekawej kampanii. Walczyliśmy jak lwy o to, żeby piwo dostępne było dla każdego studenta, niestety argumenty finansowe okazały się przeszkodą i dlatego w ramach kompromisu piwo za darmo dostępne będzie tylko dla studentów pierwszego roku krakowskich uczelni. Zdanie knajpiarzy było takie, że dla "pierwszaków" jest to pierwsza wiosna z indeksem wyższej uczelni w kieszeni i dzięki temu będą mogli poznać smak Krakowa, nie rujnując swoich budżetów. Dodatkową kwestią były godziny i ilość piwa. Doszliśmy do wniosku, że 3 browarki na dzień dobry to całkiem niezły pomysł. Zastanawialiśmy się też nad godziną, ale skoro ma to być śniadanie (wiadomo - piwo z rana jak śmietana) to godziny pomiędzy 9:00, a 11:00 wydają się być całkiem OK. Tak więc pierwszaki - codziennie rano kilka knajp będzie udostępniało Wam swoje "kegi" i wasze zadanie polega na zlokalizowaniu tych lokali i poinformowaniu kolegów z roku. Naszym zdaniem powinniście wytypować plan dyżurów na kolejne dni - to z pewnością ułatwi wam zadanie. No i najważniejsze - nie zapomnijcie hasła "knajpy.krakow.pl - jeszcze lepsza strona Krakowa".

Piotrek     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
I rok rolniczej (2003-04-01 12:28)
Szukam osób chętnych do założenia spółdzielni. Jakby co to ja moge sprawdzać w poniedziałki i czwartki
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek
juz nie pierwszak (2003-04-01 13:34)
i jak tu nie załować że już się nie jest na pierwszym roku;)
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek
knajpy.krakow.pl (2003-04-02 04:59)
Niestety informacja na temat promocji jest tylko prima aprilisowym żartem - czego niestety bardzo żałujemy
emin (2003-04-08 04:07)
hardkorowo by było miedzy 7 a 9
Dodaj komentarz / Utworz nowy watek