Logo
knajpy.krakow.pl
niedziela, 16 czerwca 2019 

Forum o Krakowie

Find a place
Random photo
Singer
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
gallery >>
 Soul Bro INC.

www.soulbro.prv.pl
rokokoko@interia.pl

Grają: soul, blues, r'n'b

Grupa powstała podczas pewnego nieoficjalnego akustycznego wieczoru w Krakowie, w miejscu zwanym Irish Arms, około dwa lata temu. Profesjonalny muzyk Liam MacMhurri i jego przyjaciel Mervyn Foster zaimprowizowali kilka starych soulowych, bluesowych i klasycznych R’N’B kawałków w pubie. Szybko stali się bardzo popularni, co zadecydowało o powiększeniu zespołu. Do grupy dołączyli Mark Aldrige (drums) i Mark Hall (bass).

Poszerzony skład nie znalazł jednak fizycznie miejsca w Irish Arms dla swoich ekspresyjnych koncertów, zdecydowano się wyjść poza mury przyjaznego pubu i próbować szczęścia w innych miejscach. W międzyczasie z powodu innych zobowiązań Mr Hall musiał opuścić grupę. Z powodzeniem jednak został zastąpiony przez utalentowaną basistkę Aleksandrę Kupis, a Mark Aldrige przez świetnego perkusistę Tomasza Paśko. Od czasu do czasu z grupą można zobaczyć, a raczej usłyszeć niedawno przybyłego z Nowego Jorku Casey’a Crosby. Zespół znany jest jako jeden z najbardziej energetycznych bandów w Krakowie i okolicach. Ich sekret to wspaniałe, zharmonizowane głosy i świetne występy na scenie, gdzie muzyka jest środkiem używanym do przekazywania emocji i uczuć, nie tylko umiejętnością. Na repertuar składają się utwory takich muzyków jak: Otis Redding, Sam Cooke, Muddy Waters, etc. Można również usłyszeć autorskie kompozycje typu soul classics Liama MacMhurri.

Skład

Liam MacMhurri - guitar/vocals
Mervyn Foster - harp/vocals
Aleksandra Kupis - bass
Tomasz Paśko - drums
Casey Crosby - keyboards


Organizacja i promocja koncertów

KNAJPY.KRAKOW.PL
Jakub Pytka
e-mail: koncerty(at)knajpy.krakow.pl
telefon: (0)694127447

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy